ESET SECURE BUSINESS

Aizsargā visus datorus, klēpjdatorus, mobilās ierīces un failu serverus - un padariet savu e-pasta vārteju necaurejamu, izslēdzot visa veida e-pasts ļaunatūras servera līmenī, pirms tās paspējušas nodarīt jebkādu kaitējumu. Tīkla drošībai izvēlieties ESET, antivīrusu industrijas pionieri jau 25 gadus.

Risinājuma pārskats (PDF)Lejupielāde

Šis risinājums iekļauj:

  • ENDPOINT ANTIVIRUS
  • MOBILE SECURITY
  • FILE SECURITY
  • ENDPOINT SECURITY
  • MAIL SECURITY
  • REMOTE MANAGEMENT

ENDPOINT ANTIVIRUS

Nodrošina robustu antivīrusa un pretspiegprogrammatūras aizsardzību, neatkarīgi no tā vai Jūs galapunktā izmantojiet Windows vai OS X. Mūsu daudzkārt apbalvotais pretpikšķerēšanas dzinējs aizsargās sensitīvo uzņēmuma informāciju, tādu kā lietotājvārdus un paroles, pret viltus mājaslapām. Produktā iekļautas tādas modernās tehnoloģijas, kā mākoņbāzētā skenēšana, ierīču kontrole un daudzas citas.

Produkta
pārskats (PDF)

MOBILE SECURITY

ESET NOD32® proaktīvā tehnoloģija, kas optimizēta priekš mobilajām platformām, nodrošina reāllaika aizsardzību tā, lai tiktu sargātas visas aplikācijas un faili. Pretpikšķerēšana pasargā lietotāju no viltotām mājaslapām, kas pieprasa paroles, bankas datus un citu sensitīvu informāciju. Aplikāciju kontrole palielina ierīces drošības politikas un kontrolē, kuras aplikācijas drīkst tikt uzinstalētas.

Produkta
pārskats (PDF)


FILE SECURITY

Antivīrusa un pretspiegprogrammatūras aizsardzība izslēdz visa veida draudus, ieskaitot vīrusus, sistēmlaužņus, tārpus un spiegprogrammatūru. Modernizētais atmiņas skeneris pārrauga kaitniecisku procesu uzvedību, kamēr mākoņbāzētā skenēšana nodrošina vēl labāku sniegumu un detektāciju.

Produkta
pārskats (PDF)


ENDPOINT SECURITY

ESET Endpoint Security piedāvā visa veida priekšrocības no ESET Endpoint Antivirus, plus vēl divvirzienu ugunsmūri, interneta kontroli, botu tīklu aizsardzību un vēl daudz ko citu. Ar šo risinājumu Jums ir izvēles iespēja - instalēt ESET Endpoint Security vai ESET Endpoint Antivirus uz individuālajiem galapunktiem, kā arī tie darbosies gan uz Windows, gan OS X un Linux - pēc Jūsu izvēles.

Product
Overview (PDF)MAIL SECURITY

Izmantojot ESET NOD32 tehnoloģiju, radīts ESET risinājums priekš Jūsu e-pasta serveriem, lai atfiltrētu spamu un ļaunatūru pirms tie sasnieguši lietotāju pastkastītes. ESET Mail Security ir veidots tā, lai papildinātu drošību Jūsu tīklā, nodrošinot būtisku pirmās līnijas aizsardzību.

Produkta
pārskats (PDF)REMOTE MANAGEMENT

Vienalga vai lietojiet Windows, Mac vai Linux galapunktu, vai pat ja lietojiet virtuālās mašīnas un viedtālruņus, Jūs variet pārvaldīt uzņēmuma drošību no viena punkta. Instalējiet drošības programmatūru attālināti un saņemiet viegli pārskatāmas tīkla drošības atskaites.

Products Inside

ESET Remote Administrator

Product
Overview (PDF)

Produktu funkcijas var būt atšķirīgas dažādām operētājsistēmām.


KAS JŪSU UZŅĒMUMAM IR NEPIECIEŠAMS

Izvēlieties vislabāko ESET tehnoloģiju salikumu, lai apmierinātu sava uzņēmuma vajadzības:


ESET Endpoint
Protection
Standard

ESET Endpoint
Protection
Advanced

ESET
Secure
Business

ESET
Secure
Enterprise

Remote Management

Pilnai pārvaldībai pār IT drošību nodrošina perfekti pārskatāmas atskaites par visu tīklu.

Endpoint Antivirus

Nodrošina pārbaudītu aizsardzību, atstājot vairāk sistēmas resursu priekš svarīgām programmatūrām, no kurām galalietotāji ir atkarīgi ikdienā.

Mobile Security

Pasargā visas aplikācijas un failus reāllaikā ar ESET NOD32® proaktīvo tehnoloģiju, kas optimizēta mobilajām platformām.

File Security

Izslēdz visa veida draudus, ieskaitot vīrusus, sistēmlaužņus, tārpus un spiegprogrammatūru priekš vēl labāka detektācijas snieguma.

Endpoint Security

Aizsargā pret visa veida draudiem ar iebūvētu datu piekļuves aizsardzību priekš pastiprinātas drošības.

-
Mail Security

Aizsargā e-pasta kastītes un servera vidi ar pierādītu antivīrusu un antispamu.

- -
Gateway Security

Pirmā aizsardzības līnija, kas efektīvi filtrē komunikāciju, lai pasargātu no apdraudējumiem vārtejas līmenī.

- - -

Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk Aizpildīt pieteikumu Uzzināt vairāk

KO CITI KLIENTI SAKA PAR ESET?