Izvēlieties savu platformu

Windows

Produkti, kas izstrādāti priekš Windows

ESET Internet Security

Ikdienas interneta lietotāju droša aizsardzību. Pateicoties pierādītajam ESET Antivirus, ESET Internet Security pasargā Jūsu tīmekļa kameru un aizsargā bankas maksājumus tiešsaistē. Varat arī pārbaudīt Jūsu Wi-Fi rūtera drošību un viedās ierīces, kas savienotas ar rūteri.

ESET Smart Security Premium

Piedāvā daudzpakāpju aizsardzību interneta lietotājiem. Pateicoties godalgotajam ESET Antivirus, tas pārvalda Jūsu paroles, aizsargā jūsu datus, ļauj jums pārbaudīt viedo ierīču ievainojamību un aizsargā bankas maksājumus tiešsaistē.

ESET NOD32 Antivirus

Izpētiet internetu ar mūsu nozares vadošo risinājumu. Izstrādāts tā, lai tas nenoslogotu Jūsu sistēmu un ir balstīts uz ESET leģendāro NOD32 atklāšanas tehnoloģiju. Ietver īpašu spēlētāja režīmu un pretpikšķerēšanu. Kā arī, ar Licences pārvaldību Jūs varat pārvaldīt savas saistītās ierīces un licences, izmantojot mūsu my.eset.com platformu.

Izbaudiet 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju

katram no mūsu produktiem – uzziniet kā tā strādā uz Jūsu datora.

Salīdziniet visus produktus priekš Windows

Mac

Produkts izstrādāts priekš Mac OS

ESET Cyber Security Pro

Palieliniet sava Mac drošību, pievienojot papildus drošības slāņus ar antivīrusu, pretspiegprogrammatūru, pretpikšķerēšanu, personīgo ugunsmūri un vecāku kontroli.

ESET Cyber Security

ESET Cyber Security ļauj Jums plaši izpētīt internetu - Jūs esat aizsargāts ar antivīrusu un pretspiegprogrammatūru, kas ir vienkārši gan Jums, gan Jūsu Mac.

Izbaudiet 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju

katram no mūsu produktiem – uzziniet kā tā strādā uz Jūsu datora.

Salīdziniet visus produktus priekš Mac

Mobile

Produkti, kas izstrādāti priekš viedtālruņiem un planšetdatoriem

ESET Mobile Security priekš Android

Izziniet internetu savā viedtālrunī vai planšetdatorā. Antivīruss un pretpikšķerēšana sargās Jūs tiešsaistē, kamēr proaktīvā pretnozagšanas sistēma aizsargās Jūsu pazudušo ierīci. SMS & zvanu filtrs palīdzēs Jums kontrolēt zvanus.

ESET Parental Control priekš Android

Saglabājiet savus bērnus drošus tiešsaistē, izmantojot šo bērniem draudzīgo lietotni. Instalējiet savās Android ierīcēs un pārvaldiet aplikāciju lietošanu un tīmekļa pārlūkošanu, izmantojot vecuma iestatījuma filtrus. Ierobežojiet arī spēļu spēlēšanu, pārbaudiet savu bērnu atrašanās vietas un nosūtiet viņiem obligāti izlasāmas ziņas.

Izbaudiet mūsu funkcionālā produkta bezmaksas versiju

un pārejiet uz premium priekš papildus aizsardzības līmeņiem.

Salīdziniet visus produktus mobilajām ierīcēm

Linux

Produkts izstrādāts priekš Linux

ESET NOD32 Antivirus 4 priekš Linux Desktop

Apturiet Linux ļaunprātīgās programmatūras, nesamazinot sistēmas veiktspēju. Novērsiet starpplatformu ļaunprātīgo programmatūru, kas caur tīklu var uzbrukt Windows un Apple darbstacijām.

Izbaudiet 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju

katram no mūsu produktiem – uzziniet kā tā strādā uz Jūsu datora.

Multi-Device

Funkcionāla pakotne dažādām iekārtām

ESET Multi-Device Security Pack

Vai meklējiet produktu, kas derētu gan datoriem, gan viedtālruņiem? Šis ir īstais risinājums priekš Jums! Tagad variet aizsargāt vairākas ierīces par zemāku cenu!

Pasargā 2 vai 5 datorus, vai mobilās ierīces,

neatkarīgi no izmantotās operētājsistēmas un ietaupi!


Apbalvojumi un sertifikāti

Iebūvētā ESET NOD32 tehnoloģija – saņēmusi visvairāk VB100 apbalvojumu starp visiem antivīrusu programmatūru ražotājiem.

Kāpēc izvēlēties ESET?

ESET Unilicence

Ar ESET Unilicenci Jūs variet pasargāt vairākas operētājsistēmas, kas tiek darbinātas uz vienas mašīnas bez papildus maksas.

Uzzināt vairāk par unilicenci

Bezmakas atbalsts & jaunākā versija

Paļaujieties uz profesionālu tehnisko atbalstu un licences darbības laikā vienmēr saņemiet visjaunāko programmatūras versiju .

Dodies uz ESET atbalstu